سوالات متداول

رسنو سامانه تبلیغات محتوای کاربر محور است که به شما کمک می‌کند با عضویت در سایت ، با افزایش تعداد افرادی که با کد معرف شما وارد سامانه شدن  دایره همکاری خود را بزرگتر کرده و درآمد کسب کنید، یک وبسایت برای ارائه خدمات و محصولات خود داشته باشید و از مقالات آموزشی کاربردی و خدمات مشاوره‌ای کسب‌وکار بهره‌مند شوید.

برای اینکه به خانواده بزرگ رسنو بپیوندید کافیست در سایت ما ثبت‌نام کنید و با پرداخت ماهیانه دویست هزار تومان از خدمات سایت و پنل رسنو بهره‌مند شوید. این خدمات شامل دریافت قالب‌های متنوع شخصی و فروشگاهی که میتوانید با توجه به نیاز خود انتخاب کرده و سایت خود را داشته باشید و علاوه بر آن با دیدن محتواهای آموزشی سایت و کسب‌وکار خود را به بهترین شکل مدیریت کنید.

کاربر رسنو کسی است که با پرداخت مبلغی به عنوان حق اشتراک ماهیانه می‌تواند عضوی از خانواده رسنو شود.  همینطور می‌تواند بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی، یک وبسایت برای کسب‌وکار خود طراحی کند، با معرفی رسنو به دوستان، از هدیه ثبت نام افراد با کد معرف خود بهره مند شود، تبلیغات کسب‌وکار‌ش را به رسنو بسپارد و از خدمات مشاوره‌ای بهره بگیرد.

شما با عضویت در سایت رسنو، می‌توانید از خدمات بی‌نظیر آن بهره بگیرید. رسنو با توجه به گستردگی مخاطبان و کاربران خود، می تواند کالا یا خدمات شما را به شکل مطلوبی به جامعه مخاطبین معرفی کند و محصولات و خدمات شما را به صورت گسترده تبلیغ ‌کند. 
یک وبسایت شخصی با قالب دلخواه برای کسب‌وکارتان داشته باشید و به کسب‌وکارتان رونق ببخشید، و به مشتریان بالقوه دست یابید. 
همینطور با عضویت در رسنو می‌توانید از محتواهای آموزشی رسنو بهره‌مند شوید و از راهنمایی مشاوران متخصص بهره‌مند شوید. 

رسنو دروازه‌ای از کسب‌وکار آنلاین را به‌روی شما باز می‌کند. محتوای آموزشی ما که شامل مقالات، پادکست‌ها و ویدئوهای آموزشی است به شما کمک می‌کند در زمینه‌های مختلف به خصوص ایجاد یک وبسایت، تولید محتوا، آنالیز وضعیت کسب‌وکار خودتان و رقبا، سئو سایت، جذب مشتریان وفادار، استراتژی‌های مناسب در برخورد با مشکلات پیش‌روی کسب‌وکار و تمامی نکاتی که به شما کمک می‌کنند تا بتوانید کسب‌وکارتان را ایجاد و یا توسعه دهید.