ماه اول

هفته اول 

در هفته اول همراه با کارآفرین برتر کشوری همراه هستیم و یاد می‌گیریم:
1)انتخاب نوع کسب و کارهای دیجیتال
2) تحقیق در مورد کسب و کار مورد علاقه

و شما در پایان هفته:
1) با کلیات کسب‌وکار دیجیتال
2) بازار هدف
3) انتخاب موضوع کسب‌وکارتون با آگاهی بیشتر
آشنا می‌شوید.

هفته دوم

در هفته دوم در کنار منتورهای باتجربه قرار است یاد بگیریم :
1)اصول و مفاهیم بازاریابی
2) نحوه صحیح معرفی و عرضه محصولات

و شما در پایان هفته دوم به دانشی در زمینه:
1) اصول صحیح بازاریابی
2) اصول فروش و ترغیب مخاطبان به خرید از محصولات شما می‌رسید و 
در این مرحله شما کم کم درآمد کسب می‌کنید D:

 هفته سوم

در این هفته با توجه به آموزش‌های هفته قبل، تمرین عملی خودتون رو شروع می‌کنید و رسنو رو به عنوان یک محصول به دوستان و آشنایان خودتون می‌فروشید تا امتیاز این مرحله رو بدست بیارید.

 البته با فروش رسنو به دوستان و آشنایانتون هم به درآمد هم می‌رسید و هم به ازای هر نفر که با کد معرف شما ثبت نام کند 10 امتیاز به شما اضافه می‌شود.
در پایان این هفته دلچسب، شما هم تمرینات خودتون رو به صورت عملی در پروژه واقعی پیاده سازی کردین، هم به درآمد رسیدین و هم با توجه با تلاشتون امتیاز بیشتری بدست آوردید.  

هفته چهارم

در این هفته که هفته آخر است، شما وارد مرحله جذاب‌تری از کسب‌وکار اینترنتی می‌شوید. در این هفته در کنار هم آموزش میبینیم که یک وبسایت متناسب با نیازمون طراحی کنیم‌ و کسب‌وکار خودمون رو به بازار ارائه کنیم. 

و در پایان هفته آخر:
 شما باید وبسایت خودتون رو طوری طراحی کنید که مورد پسند حداقل 70% از هم دوره ایی هاتون قرار بگیرد. اگر از نظر دوستان رسنویی‌تون سایت جذابی نداشتید، دوباره در کنار هم تلاش می‌کنیم تا نواقص رو تا حد ممکن از بین ببریم و امتیاز این مرحله رو هم بدست بیاریم و با کوله باری از تجربه‌ی شیرین، توی دوره دوم با بقیه دوستامون همراه بشیم.