کاربران

در اوایل دوران شیوع کرونا در سال 1398 ، نسبت به سال گذشته (1397)، گردش مالی در حوزه تجارت الکترونیک رشد 103  درصدی داشت. این رقم نشان دهنده رشد مشاغل اینترنتی در ایران است و این روند همچنان صعودی است. 

ایده‌آل ترین راه کسب درآمد این است که خود، کارفرمای خودتان باشید. ساعت کاری‌، همکاران و محل کارتان را خودتان انتخاب کنید.
یک ضرب‌المثل قدیمی وجود دارد که می‌گوید اگر خودتان هدفی نداشته باشید، برای رسیدن دیگران به هدفشان استخدام خواهید شد. اگر تصمیم گرفته اید 30 سال از زندگی و جوانی‌تان را به یک کار معمولی، روتین و خسته کننده نپردازید، همین الان به خانواده رسنو بپیوندید.  
رسنو، پلتفرمی برای توسعه کسب‌وکار شما، به وسعت تمامی افرادی که علاقه‌مند به داشتن یک وبسایت شخصی و یا فروشگاهی هستند، با قالب‌های مختلف، مطابق با سلیقه شخصی شما، با هزینه بسیار کم، می‌توانید سایت شخصی‌تان را راه‌اندازی و مدیریت کنید. البته فقط داشتن یک وبسایت کافی نیست، در ادامه برای رشد و توسعه کسب‌وکارتان، شما به یک مشاور در کنارتان نیاز دارید تا برای افزایش جذابیت هرچه بیشتر سایت شما، به تولید محتوای غنی و متناسب با کسب‌وکارتان  و ارائه استراتژی‌های هوشمندانه در برخورد با چالش‌های پیش‌رو بپردازد. رسنو همان سکوی پرتاب شما به سوی درآمد بیشتر است. می‌توانید تبلیغات خودتان را به رسنو بسپارید و با خیالی آسوده، نظاره‌گر افزایش مشتری‌های بالفعل خود باشید.
رسنو دروازه‌ای است برای رشد کسب‌وکار و دانش شما. 
برای شروع کافیست همین الان عضوی از خانواده بزرگ رسنو شوید و با پرداخت حق اشتراک، از مزایای رسنو که شامل فیلم‌ها و پادکست‌های آموزشی و کاربردی برای راه‌اندازی، مدیریت و توسعه کسب‌وکارهای شخصی‌تان است، استفاده کنید. مزیت بارز دیگر رسنو که شامل در اختیار گذاشتن وبسایت شخصی برای افراد در یک فضای بسیار ساده که کار کردن با آن بسیار راحت است و نیاز به دانش فنی و تخصصی خاصی ندارد و همینطور مشاوران حرفه‌ای ما که در هر مرحله ای از کسب‌ و کار باشید همراه شما هستند.